Na terenie Osady Leśnej na Barbarce istnieje możliwość zorganizowania ogniska i grilla.

Organizowanie na terenie Osady Leśnej Barbarka jakichkolwiek zgromadzeń, imprez sportowych, rekreacyjnych, kulturalnych, rozrywkowych,  zajęć edukacyjnych oraz integracyjnych, urodzin dla dzieci i itp. oraz prowadzenie działalności gospodarczej oraz zawieszanie materiałów reklamowych wymaga każdorazowego uzgodnienia z zarządca terenu tj. Stowarzyszeniem „Tilia”

Ogniska:

WIĘCEJ NA TEMAT ORGANIZACJI OGNISK - PODSTRONA REZERWACJA OGNISK -  KLIKNIJ TUTAJ

Grillowiska:

  • rezerwacja grillowiska  jest możliwa jedynie w przypadku Grill - wiaty na polance za Dworkiem nr tel. /56/ 657 60 89
  • ogólnodostępne, bezpłatne, miejsce do grillowania znajduje się na polanie górnej /3 kamienne grille/ - brak możliwości rezerwacji, ruszty do grilli do pobrania w sklepiku, kaucja 50 zł. na czas wynajmu + 10 zł opłata za dezynfekcję rusztu. UWAGA! z uwagi na obostrzenia związane z COVID-19 do odwołania  wprowadzone zostaje ograniczenie ilości osób korzystających z jednego grillowiska do ok. 5  oraz zniesiona zostaje możliwość korzystania z własnych przenośnych grillów każdorazowo bez uzyskania zgody zarządy terenu


Projekt pn. Człowiek, środowisko, integracja. Rozwój ośrodka edukacji ekologicznej w Toruniu finansowany z Mechanizmu Finansowego EOG.