Organizacja urodzin dla dzieci

Urodziny organizowane przez Szkołe Leśną na Barbarce to wspaniała alternatywa imprez w salach zabaw.
To okazja spędzenia czasu na śweżym powietrzu podczas zabaw ruchowych i niesamowita przygda w trakcie podchodów. Zwieńczeniem imprezy jest ognisko z kiełbaskami, które dzieci mogą upiec wraz z rodzicami. Urodziny organizowane są dla dzieci od lat 6 do 13.

Przebieg imprezy

Urodziny podzielone są na cztery etapy: pierwszy to zabawy integracyjne na polanie, drugi to poczęstunek przy stole i śpiewanie "100 lat" solenizantowi, kolejny to wyjście na zabawę do lasu, ostatni to wspólne pieczenie kiełbasek przy ognisku. Czas trwania urodzin włącznie z ogniskiem to 2 h.

Koszt

Cena przyjęcia to 400 zł (15 dzieci) w której zapewniamy:

- wynajem wiaty edukacyjnej na 2h

- konferansjerkę

- profesjonalne nagłośnienie

- gry i zabawy tematyczne

- ognisko – 30 minut

- opiekę dwóch animatorów

– leśne podchody

Nasze urodziny odbywają się w plenerze. Za dodatkową opłatą (100 zł) istnieje możliwość organizacji urodzin w sali, jednak konieczna jest wcześniejsza rezerwacja. W razie niepogody w trakcie trwania imprezy nie ma możliwości wynajmu sali.

Dodatkowe atrakcje

–    bańki XXL

- balonowe zawijańce - warsztaty modelowania balonów

- zabawy plastyczne pod chmurką