Organizacja urodzin dla dzieci

Urodziny organizowane przez Szkołe Leśną na Barbarce to wspaniała alternatywa imprez w salach zabaw.
To okazja spędzenia czasu na śweżym powietrzu podczas zabaw ruchowych i niesamowita przygda w trakcie podchodów. Zwieńczeniem imprezy jest ognisko z kiełbaskami, które dzieci mogą upiec wraz z rodzicami. Urodziny organizowane są dla dzieci od lat 6 do 13 w każdy dzień oprócz niedzieli.

Przebieg imprezy

Urodziny podzielone są na cztery etapy: pierwszy to zabawy integracyjne na polanie, drugi to poczęstunek przy stole i śpiewanie "100 lat" solenizantowi, kolejny to wyjście na zabawę do lasu, ostatni to wspólne pieczenie kiełbaek przy ognisku. Czas trwania urodzin włącznie z ogniskiem to 2,5h.

Tematy urodzin
–    Uczta Wiedzm
–    Urodziny w Stumilowym Lesie
–    Indiańskie urodziny
–    Na tropie dzikich zwierząt

Koszt

Cena przyjęcia to 350 zł (15 dzieci) w której zapewniamy:

–    zastawa jednorazowa oraz dekoracja
–    wynajem wiaty edukacyjnej na 2h
–    ognisko – 30 min
–    3 litry kawy dla rodziców
–    opieka dwóch animatorów
–    wyjście do lasu
–    zaproszenia
–    dyplomy dla uczestników

Dopłata za każde kolejne dziecko to 15 zł. Za dodatkową opłatą (100 zł) w razie niepogody istnieje możliwość organizacji urodzin w sali. Wówczas zamiast wyjścia na podchody odbywają się zajęcia plastyczne związane z tematem urodzin.

Dodatkowe atrakcje

–    loteria fantowa - 50 zł (losowanie upominku dla każdego z uczestniów)
–    pinata urodzinowa – 80 zł (kula wypełniona cukierkami)

Szkoła Leśna na Barbarce