Cross Barbarka 2020

Stowarzyszenie „Tilia” oraz Szkoła Leśna na Barbarce realizuje popularyzujący kulturę fizyczną i masową rekreację na terenie Gminy Miasta Toruń. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt pod nr telefonu 56 657 60 85.

Opis zadania:
•    organizacja cyklu imprez sportowo-rekreacyjnych - czterech biegów przełajowych wraz z ogniskami oraz spotkania podsumowującego cały cykl.

Cel: popularyzacja kultury fizycznej i masowej rekreacji, a także aktywnego rodzinnego spędzania czasu wolnego na świeżym powietrzu oraz wykorzystania terenu rekreacyjnego, jakim jest Osada Leśna Barbarka i jej okolice, do aktywnego odpoczynku.

Dla kogo: mieszkańcy Gminy Miasta Toruń

Kiedy: marzec 2020-grudzień 2020

Co:
•    cykl 4 biegów przełajowych w okresie od kwietnia do października 2019 r.  dla dzieci i dorosłych, na czterech trasach trasy o długości od 200 m do ok. 6 km w czterech kategoriach wiekowych z podziałem na płeć wraz z ogniskiem na ich zakończenie
•    spotkanie podsumowujące i ogłoszenie wyników - Dla zawodników, którzy wezmą udział w przynajmniej 3 biegach, przygotowany zostanie średni ranking czasów w jaki pokonywali trasę. Wśród tych osób wyłonieni i nagrodzeni zostaną zwycięzcy w każdej kategorii. Dla wszystkich uczestników przygotowane zostaną medale ekologiczne.

Regulamin biegów - kliknij tutaj

Wyniki biegu 5 lipca 2020 - kliknij tutaj

Wyniki biegu 2 sierpnia - kliknij tutaj

Wyniki biegu 13 września 2020 - kliknij tutaj

Wyniki biegu 4 października - kliknij tutaj

Klasyfikacja końcowa - by walczyć o podium należało wziąć udział przynajmniej w trzech z czterech biegów. W przypadku zawodników, którzy wystartowali we wszystkich biegach do obliczania średniej końcowej  brano pod uwagę trzy najlepsze czasy danego zawodnika.

podsumowanie cyklu - kliknij tutaj

klasyfikacja całość bieg główny mężczyźni - kliknij tutaj

klasyfikacja całość bieg główny kobiety - kliknij tutaj

klasyfikacja całość bieg 1400 m dziewczęta i chłopcy - kliknij tutaj