Wyniki konkursu na komiks pn "Chrońmy przyrodę przeciwdziałajmy niskiej emisji"

W konkursie wzięło udział 1284 uczniów, w tym w kategoriach:

  • przedszkola - 858 osób
  • klasy I-III SP - 329 osób
  • klasy IV-VI SP - 66 osób
  • gimnazja - 30 osób
  • szkoły ponadpodstawowe - 1 osoba

Jury konkursowe nagrodziło i wyróżniło 20 osób. Laureaci konkursu nagrodzeni zostali książkami przyrodniczymi  oraz zestawami plastycznymi, które przekazane im zostały za pośrednictwem poczty. Do przedszkoli biorących w konkursie przesłane zostały dyplomy za udział oraz publikacja, która powstał w ramach konkursu- komiks stworzony przez grafika oraz wybrane komiksy laureatów


Lista osób nagrodzonych w konkursie na komiks

KATEGORIA: KLASY I – III
1.    Oliwia Borowicz – kl. II a , SP nr 24 w Toruniu, opiekun: Mirosława Kużel
2.    Szymon Nowicki – kl. III e , SP nr 1 w Świeciu, opiekun: Anna Podsiębierska
3.    Michał Laskowski – kl. II, SP w Osówce, opiekun: Anna Strzelecka
Wyróżnienia:
•    Jakub Murawski – kl. III, SP w Nowych Świerczynach, opiekun: Hanna Giziewska
•    Nikola Kowol – kl. III b, SP w Janikowie, opiekun: Beata Cegielska
•    Kacper Dreszler – kl. III, SP w Nowych Świerczynach, opiekun: Hanna Giziewska
KATEGORIA: KLASY IV – VI
1.    Agata Cebula – kl. VI c, SP nr 18 w Toruniu, opiekun: Monika Staszewska
2.    Natalia Batkowska – kl. V b, Szkoła Podstawowa w Kruszwicy nr 2, opiekun Agnieszka Walczak
3.    Klaudia Błaszak – kl. VI, SP w Paterku, opiekun: Danuta Janeczko
Wyróżnienia:
•    Wit Fornalik – kl. VI b, SP nr 23 w Toruniu, opiekun: Magdalena Mazurowska, Ewa Grudzińska
•    Laura Lisiecka – kl. VI a, SP nr 23 w Toruniu, opiekun: Ewa Grudzińska
•    Nicola Piwońska – kl. IV d, SP nr 22 we Włocławku, opiekun: Katarzyna Górawska
•    Amelia Tambowcew – kl. V a , SP nr 4 w Brodnicy, opiekun: Katarzyna Grążawska
KATEGORIA: GIMNAZJA
1.    Pola Olszewska – kl. III a, Gimnazjum Towarzystwa Salezjańskiego w Toruniu, opiekun: Anna Makowska
2.    Julia Fehlau – kl. II, Publiczne Gimnazjum w Kikole, opiekun: Joanna Malinowska
3.    Natalia Kwas – kl. I b, ZS w Górznie, opiekun: Barbara Beszczyńska
Wyróżnienia:
•    Julia Walerych – kl. IIa, Gimnazjum w Brąchnowie, opiekun: Anna Borkowska
•    Kasia Krzemień – kl. IIIa, Gimnazjum Towarzystwa Salezjańskiego w Toruniu, opiekun: Anna Makowska
•    Kamińska Agata – kl. I, Gimnazjum Powiatowe w ZS nr 1 w Rypinie, opiekun: Karolina Dąbek
KATEGORIA: SZKOŁY PONADPODSTAWOWE
1.    Weronika Neumann – kl. II BC , ZS Inżynierii Środowiska w Toruniu, opiekun: Lucyna Ołów

Prezenatacja nagrodzonych prac - by powiększyć widok proszę kliknąć na wybrany obraz

Klasy I-III SP - Oliwia Borowicz

Klasy I-III SP - Szymon Nowicki

Klasy I-III SP - Michał Laskowski

Klasy I-III SP - Jakub Murawski

Klasy I-III SP - Nikola Kowol

Klasy I-III SP - Kacper Dreszler

Klasy IV-VI SP Agata Cebula

Klasy IV-VI Natalia Batkowska

Klasy IV-VI SP Klaudia Błaszak

Klasy IV-VI SP Wit Fornalik

Klasy IV-VI SP Laura Lisiecka

Klasy IV-VI SP Nikola Piwońska

Klasy IV-VI SP Amelia Tambowcew

Gimnazja - Pola Olszewska

Gimnazja- Julia Fehlau

Gimnazja - Natalia Kwas

Gimnazja - Jaulia Walerych

Gimnazja - Kasia Krzemień

Gimnazja - Agata Kamińska

Szkoły ponadgimnazjalne - Weronika Naumann


Projekt pn. Człowiek, środowisko, integracja. Rozwój ośrodka edukacji ekologicznej w Toruniu finansowany z Mechanizmu Finansowego EOG.