Plan dojazdu

W celu dotarcia do Szkoły Leśnej na Barbarce autobusem wycieczkowym lub samochodem należy poruszać się w kierunku Unisławia następującymi ulicami Torunia:

Szosą Chełmińską /kierunek Wrzosy/ -następnie poza Toruniem drogą na Unisław /ok. 1km/ po czym należy skręcić w lewo w ul. Przysiecką /drogowskaz Barbarka/ - Osada Leśna Barbarka ukaże się po przebyciu 1,5 km prostej drogi/.

Mapka dla grup wycieczkowych wysiadających na pętli autobusowej linii 27, 12, 31 i 16 przy ul. Pawiej na Wrzosach. Odległość do Szkoły Leśnej na Barbarce wynosi ok. 3 km drogą poprzez Leśnictwo Wrzosy /należy skręcić w lewo przy pomniku przyrody - dębie szypułkowym lub ok. 5 km drogą poprzez ul. Przysiecką.

Ponadto by ułatwić dojazd na Barbarkę wybrane kursy autobusów linii 31 wydłużone zostały do Osady Leśnej Barbarka- szczegółowe informacje kliknij tutaj