Pracownicy Szkoły Leśnej na Barbarce

Dyrektor Szkoły Leśnej na Barbarce:

Monika Krauze, tel.  /056/ 657 60 88, 602 572 337, m.krauze@szkola-lesna.torun.pl

Kierownik Bazy Noclegowej

Sylwia Jaroszewicz – Burczyńska , tel.  /056/ 657 60 89 , s.jaroszewicz@szkola-lesna.torun.pl

Specjaliści ds. edukacji ekologicznej:

Anna Makowska, tel. /056/ 657 60 85, a.makowska@szkola-lesna.torun.pl

 Katarzyna van Marke de Lumen, tel. /056/ 657 60 85, k.marke@szkola-lesna.torun.pl

Wioletta Leszczyńska, tel. /056/ 657 60 85, w.leszczynska@szkola-lesna.torun.pl

Michał Leszczyński,  tel. /056/ 657 60 85

Wojciech  Głowacki, tel. /056/ 657 60

 Kierownik ds. technicznych:

Paweł Olszewski, tel.  602 573 488 , p.olszewski@szkola-lesna.torun.pl

Księgowa:

Iwona Iwicka,  tel. /056/ 657 60 88 i.iwicka@szkola-lesna.torun.pl

 

Biuro Szkoły Leśnej na Barbarce

 tel. /56/ 657 60 85,

 


Projekt pn. Człowiek, środowisko, integracja. Rozwój ośrodka edukacji ekologicznej w Toruniu finansowany z Mechanizmu Finansowego EOG.