24.06.2014 19:28

Wakacje na Barbarce

Stowarzyszenie „Tilia” oraz Szkoła Leśna na Barbarce wspierana przez markę Beretta zapraszają dzieci, młodzież oraz ich rodziców i pozostałych mieszkańców Torunia, a także turystów, odpoczywających w naszym regionie do aktywnego spędzania wakacji na Barbarce.

Dzieci i młodzież zapraszamy do udziału w zajęciach przyrodniczo-rekreacyjno-artystycznych przygotowanych dla osób indywidualnych oraz grup zorganizowanych. W ofercie mamy zajęcia bezpłatne, dofinansowane ze środków Gminy Miasta Toruń, ale proponujemy również szeroką gamę zajęć i warsztatów odpłatnych. Szczegółowa ofertę zajęć i warsztatów dostępna jest na stronie internetowej www.szkola-lesna.torun.pl.

Szkoła Leśna na Barbarce planuje również organizację 5- dniowych półkolonii dla uczniów w wieku 7-10 lat. W programie półkolonii zaplanowano warsztaty plastyczne, zajęcia edukacyjno – przyrodnicze, zajęcia na terenie Barbarkowego Parku Rozrywki, zajęcia sprawnościowe na parku linowym, zajęcia sportowe, pieszy rajd, ognisko z pieczeniem kiełbasek, jazdę konną oraz zajęcia w stajni, konkursy z nagrodami. Koszt uczestnictwa w 5-dniowych półkoloniach to 580 zł. Cena obejmuje również wyżywienie. Półkolonie odbędą się w przypadku zebrania wymaganej liczby uczestników.

Jak zwykle zapraszamy również do aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu korzystania z form rekreacyjnych dostępnych w Osadzie Leśnej na Barbarce tj. wypożyczalni sprzętu sportowego, Parku Linowego Barbarka, Barbarkowego Parku Rekreacyjnego oraz oferty Stajni na Barbarce.

Park Linowy Barbarka w wakacje czynny będzie codziennie od 10.00 do 20.00. Zarządca parku z okazji rozpoczęcia wakacji przygotował specjalną promocję dla uczniów i studentów. 28 czerwca 2014 r.,  w sobotę uczniowie za przejście wybranej jednej pętli zapłacą tylko 10 zł, a studenci 15 zł. Szczegółowa oferta parku dostępna jest na stronie internetowej parklinowy.com

Barbarkowy Park Rekreacyjny w okresie wakacji czynny będzie codziennie od 11.00 do 19.00. Teren parku uatrakcyjniony został w ostatnim czasie w tyrolkę dla dzieci do lat 10. Zarządca parku planuje również stworzenie mini parku linowego.

Stajnia na Barbarce oferuje przejażdżki konne wierzchem oraz bryczką. Szczegółową ofertą stajni znajdziecie Państwo na stronie internetowej www.stajnianabarbarce.pl

Załączniki:

oferta wakacyjna Szkoły Leśnej na Barbarce- kliknij tutaj