Oferta specjalna pobytów 2 i 3- dniowych w okresie styczeń-marzec 2017

Stowarzyszenie „Tilia” przygotowało ofertę specjalną dla uczniów z terenu województwa kujawsko-pomorskiego. Obowiązuje ona jedynie w okresie od stycznia do marca 2017 r. Grupom korzystającym w tym czasie z Bazy Noclegowej na Barbarce zorganizujemy bezpłatnie zajęcia przyrodniczo – edukacyjne oraz warsztaty plastyczne.
Do skorzystania z oferty zapraszamy dzieci i nauczycieli z województwa kujawsko – pomorskiego.

Jednocześnie z przykrością informujemy, że Stowarzyszeniu „Tilia” nie udało się pozyskać dotacji na dofinansowanie noclegów podczas dwu i trzydniowych pobytów dla dzieci i młodzieży w 2017 roku w Bazie Noclegowej na Barbarce. W związku z tym, w terminie od kwietnia do czerwca  2017 r. organizować będziemy pobyty z noclegami w pełnej odpłatności – płatne będą: noclegi, zajęcia i wyżywienie. Koszt jednej godziny zajęć edukacyjno-przyrodniczych dla grupy do 30 osób wynosić będzie 75 zł + 23% VAT (w przeliczeniu na 1 ucznia przy grupie 30 osobowej to 2,5 zł za 1 godzinę).
Serdecznie zapraszamy!

W okresie styczeń - marzec 2017 roku
zainteresowane pobytem grupy/klasy  skorzystać mogą z
:

a)    noclegów:
w całorocznej Bazie Noclegowej (10 pokoi, 50 miejsc) – koszt noclegu to 35 zł/1os/1 noc,
opiekunowie  3 os. w przypadku 1 grupy do 30 os. oraz  5 os. w przypadku grupy 50 osobowej, zwolnieni są z kosztów noclegu
b)        wyżywienia:
o    śniadania z suchym prowiantem, (I i II śniadanie, posiłek wyporcjowany) 13 zł/1 os.
o    śniadania bez suchego prowiantu (tylko I śniadanie, posiłek wyporcjowany) 10 zł/ 1 os
o    obiadokolacji (II danie, posiłek wyporcjowany) 16 zł/1 os.
o     kolacji (posiłek wyporcjowany) 10 zł/1 os.
o    zestawu ogniskowy (kiełbaska, chleb, ketchup, musztarda) 5 zł/1 os., jednorazowa opłata za organizację ogniska dla grupy 60 zł
c)        bezpłatnych  warsztatów przyrodniczych i plastycznych:
• w przypadku jednego noclegu – skorzystać można z max 4 zajęć - łącznie 8 godz. lekcyjnych, w przypadku dwóch noclegów - max 6 zajęć czyli 12 godz. lekcyjnych,
•    specjalnej tematycznej oferty opracowanej z myślą o uczestnikach programu, dostosowanej do ich poziomu intelektualno-rozwojowego oraz pory roku (zimowa oferta tematyczna tzw. „biała szkoła” - kliknij tutaj),
d)      bezpłatnych  terenowych ścieżek i stanowisk edukacyjnych,
e)        miejsc rekreacyjnych typu plac zabaw, polany, sprzęt sportowy np. piłki, sanki.

Liczba grup, które będą mogły skorzystać z programu jest ograniczona.
Zapisy na ofertę specjalną programu edukacyjnego przyjmujemy pod nr tel. 56 657 60 89 lub - 85.
W celu omówienia szczegółów skontaktuje się z Państwem osoba odpowiedzialna za organizację pobytów w Bazie Noclegowej na Barbarce: p. Sylwia Jaroszewicz-Burczyńska.
Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.