Zielona Szkoła/Pobyty 2 i 3 - dniowe z programem edukacyjnym

Drogi Nauczycielu!

Grupom zorganizowanym dzieci i młodzieży oferujemy zajęcia pobytowe z programem edukacyjnym w całorocznej Bazie Noclegowej na Barbarce w budynku Gościniec ( 10 pokoi wieloosobowych, 50 miejsc).

Galeria Bazy Noclegowej na Barbarce - kliknij tutaj

Jeżeli chcesz skorzystać z oferty Zielonej Szkoły (pobyty 2 -3 dniowe z programem edukacyjnym)

• zadzwoń (056) 657 60 89 lub 85
  • zapytaj się o interesujący Cię termin.

My sprawdzimy obłożenie i w przypadku wolnego terminu dokonamy wstępnej rezerwacji. Aby rezerwacja była trwała:

• pobierz ze strony, wydrukuj a następnie wypełnij kartę zgłoszenia,
  • prześlij skan wypełnionej karty zgłoszenia do Szkoły Leśnej na Barbarce  na biuro@szkola-lesna.torun.pl

Po otrzymaniu karty zgłoszenia pracownik Szkoły w celu potwierdzenia rezerwacji skontaktuje się telefonicznie z Państwem aby ustalić szczegóły  harmonogramu zajęć podczas pobytu.