Maj z ziębą zwyczajną

Serdecznie zapraszamy grupy szkolne do udziału w zajęciach przyrodniczo-plastycznych przygotowanych specjalnie na okres maja pn. Maj z ziębą zwyczajną

Dla kogo: grupy zorganizowane ze szkoły podstawowej

Wiek uczestników: uczniowie szkół podstawowych

Czas trwania: 2 godziny zegarowe (1 godzina zajęć przyrodniczych + 1 godzina zajęć plastycznych)

Termin: do uzgodnienia

Cena: 12 zł od uczestnika (w cenie zapewniamy wszystkie niezbędne materiały, wykonane prace uczniowie zabierają do domu)

Zapisy: biuro Szkoły Leśnej na Barbarce tel. 56 657 60 85

W programie:

W części przyrodniczej uczniowie dowiedzą się jak wygląda najliczniejszy z ptaków lęgowych w występujących w Polsce oraz czym się charakteryzuje. W czasie spaceru w lesie obserwować będą zachowanie zięby oraz nauczą się rozpoznawać jej śpiew.

W części plastycznej uczniowie wykonają wizerunek zięby z sklejki drewnianej, którą pomalują farbami akrylowymi.