Lepidoptera. Czerwiec z motylami

Serdecznie zapraszamy grupy szkolne do udziału w zajęciach przyrodniczo-plastycznych przygotowanych specjalnie na okres czerwca pn. Lepidoptera. Czerwiec z motylami

Dla kogo: grupy zorganizowane ze szkoły podstawowej

Wiek uczestników: uczniowie szkół podstawowych

Czas trwania: 2 godziny zegarowe (1 godzina zajęć przyrodniczych + 1 godzina zajęć plastycznych)

Termin: do uzgodnienia

Cena: 12 zł od uczestnika (w cenie zapewniamy wszystkie niezbędne materiały, wykonane prace uczniowie zabierają do domu)

Zapisy: biuro Szkoły Leśnej na Barbarce tel. 56 657 60 85

W programie:

W części przyrodniczej zorganizowanej w formie podchodów uczniowie zapoznają się z grupą owadów jaką są motyle. Dowiedzą się jakie motyle żyją w Polsce oraz jak wygląda ich cykl życiowy.

W części plastycznej uczniowie wykonają obrazek motyla na plastrze drewna z wykorzystaniem techniku decoupage.