Dziennik Przyrodnika

Barbarkowy Dziennik Przyrodnika jest projektem skierowanym do nauczycieli i uczniów biorących udział w zajęciach Szkoły Leśnej na Barbarce. Uczniowie, którzy skorzystają z 5 różnych zajęć w Szkole Leśnej na Barbarce otrzymają Certyfikat Młodego Przyrodnika wraz z upominkiem.

Informacje szczegółowe:

• każdy uczeń posiada swój indywidualny dziennik
  • Barbarkowy Dziennik Przyrodnika to zeszyt, w którym uczniowie będą wypisywać ważne zagadnienia omawiane podczas zajęć, wklejać lub malować pamiątki z wycieczek, opisywać co ich zainteresowało a co zwróciło ich uwagę,
  • Dziennik może być prowadzony o każdej porze roku i uzupełniony w dowolnym terminie,
  • dla posiadaczy Certyfikatu Młodego Przyrodnika przewiduje się różnego rodzaje przywileje.