25.05.2017 06:44

Konkurs plastyczny i festyn dla uczniów przedszkoli i szkół podstawowych z woj. kuj-pom

W imieniu Europejskiego Centrum Współpracy Młodzieży w Toruniu serdecznie zapraszamy  Przedszkola oraz Szkoły podstawowe z województwa do udziału w Festynie oraz Konkursie plastycznym organizowanym w ramach projektu finansowanego ze środków Województwa Kujawsko-Pomorskiego pn. „Zdrowy nastolatek – czyste powietrze wokół nas”.

Festyn „Zdrowy nastolatek – czyste powietrze wokół nas” odbędzie się w dniu 12 czerwca na terenie Zespołu Szkół nr 10 w Toruniu.

Więcej szczegółowych informacji dotyczących wydarzeń w załączonym pliku - kliknij tutaj