02.01.2020 00:00

Zapraszamy do Kawiarenki Naprawczej Stajnia na warsztaty z tapicerem!

Masz popsute krzesło, znalazłeś fajny taboret, ale ma starą tapicerkę, nie wiesz jak odrestaurować swój fotel?

Przyjdź na warsztaty naprawcze poświęcone tapicerce 4 stycznia /sobota/ 2020 roku do Kawiarenki Naprawczej Stajnia na Barbarce.
Warsztaty są bezpłatne i możesz przyjść w każdym momencie w godz. 9.00 – 15.00 z całą rodziną. Przy udziale naszego eksperta będziesz mógł naprawić swoje własne przedmioty. Posiadamy narzędzia oraz podstawowe materiały do naprawy jak np. pianka, pineski oraz przykładowe skrawki materiału do obicia.
Pamiętaj, że zawsze możesz nam przekazać przedmioty do sprzedaży.

Znajdź naszą Kawiarenkę Naprawczą STAJNIA PPU
Szkoła Leśna na Barbarce w Toruniu
ul. Przysiecka 13, 87-100 Toruń
TEL. 056 657 60 85
e-mail: tilia@tilia.org.pl, biuro@szkola-lesna.torun.pl

WWW.KAWIARENKANAPRAWCZASTAJNIA.ORG

www.facebook.com/Kawiarenka-Naprawcza-Stajnia-115054453278961/

Projekt finansowany w ramach projektu SURFACE - Sojusz miast Europy Środkowej na rzecz ponownego użycia produktów (Program Interreg Europa Środkowa) współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz budżetu Województwa Kujawsko-Pomorskiego.