19.11.2019 10:00

Znamy wyniki konkursu plastycznego pn. „Chrońmy powietrze przeciwdziałajmy niskiej emisji”

Mamy już za sobą obrady komisji konkursowej i znamy laureatów tegorocznej edycji konkursu pn. „Chrońmy powietrze przeciwdziałajmy niskiej emisji”. Na konkurs wpłynęło ogrom prac. Jesteśmy dumni, że tyle młodych osób jest zainteresowanych tematem ochrony powietrza i przeciwdziałaniem zanieczyszczeniom powietrza. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za nadesłane prace. Laureatom gratulujemy. Zgodnie z regulaminem konkursu nagrody i dyplomy zostaną przesłane do placówek oświatowych do 31 grudnia. Przypominamy, że wybrane prace laureatów zostaną zaprezentowane w formie plakatu na terenie miasta Torunia.

Kategoria wiekowa: klasy I-III szkoły podstawowej.

I miejsce – Jan Matosek ze Szkoły Podstawowej nr 9 w Toruniu

II miejsce  - Pola Montowska ze  Szkoły Podstawowej Towarzystwa Salezjańskiego w Toruniu

III miejsce  - Alicja Celmer ze Szkoły Podstawowej nr 16 w Toruniu

Michalina Tomczak z Pracowni Plastycznej w Toruniu

Tola Hartowicz ze Szkoły Podstawowej nr 16 w Toruniu

Olek Sobolewski ze Szkoły Podstawowej nr 4 w Toruniu

Damian Lewandowski ze szkoły Podstawowej nr 14 w Toruniu

Kategoria wiekowa: klasy IV-VIII szkoły podstawowej

I miejsce  - Maja Konefał ze Szkoły Podstawowej nr 10 w Toruniu

II miejsce – Klaudia Olejnik ze Szkoły Podstawowej nr 33 w Toruniu

III miejsce  - Maja Grodzicka ze Szkoły Podstawowej nr 18 w Toruniu

Oliwia Urbańska ze Szkoły Podstawowej nr 18 w Toruniu,

Kategoria wiekowa: klasy szkół ponadpodstawowych

I miejsce  - Mateusz Kawczyński z Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Technicznych nr 13 w Toruniu

II miejsce  - Agnieszka Kruszewska z Zespołu Szkół Inżynierii Środowiska w Toruniu

III miejsce  - Jan Mikuć -ze Społecznego Liceum Językowego GEM w Toruniu

Wyróżnienie:

Mateusz Krieger z Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Technicznych nr 13 w Toruniu

Zuzanna Jarzynka z Zespołu Szkół Inżynierii Środowiska w Toruniu,

Konkurs sfinansowano ze środków Gminy Miasta Toruń w ramach projektu pn. „ Toruń-Miasto z Klimatem. Program edukacyjny dotyczący przeciwdziałania zanieczyszczaniu powietrza realizowany na terenie Gminy Miasta Torunia”.