20.09.2019 00:00

Zapraszamy toruńskich uczniów do udziału w konkursie plastycznym pn "Chrońmy powietrze - przeciwdziałajmy niskiej emisji"

Z przyjemnością informujemy, że rusza kolejna edycja konkursu plastycznego dla dzieci i młodzieży z terenu Gminy Miasta Toruń pn. "Chrońmy powietrze – przeciwdziałajmy niskiej emisji”. Celem realizowanego konkursu jest kształtowanie postaw proekologicznych mieszkańców gminy, wskazanie działań mających na celu poprawę jakości powietrza oraz pokazanie korzyści zdrowotnych i społecznych wynikających z ograniczenia niskiej emisji.

Zapraszamy do zapoznania się z regulaminem konkursu i zachęcamy do udziału na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody.

Załączniki:

regulamin konkursu - kliknij tutaj

informacja RODO- kliknij tutaj

Karta zgłoszenia do konkursu uczestnicy indywidualni -  kliknij tutaj

karta zgłoszenia grupy przedszkolne - kliknij tutaj

karta konkursowa dla przedszkola - kliknij tutaj