09.09.2019 00:00

Zapraszamy uczniów toruńskich szkół do udziału w konkursie pn "Pamiętam o Miejscu Pamięci Narodowej Barbarka, bo..."

Serdecznie zapraszamy uczniów klas VI-VIII szkół podstawowych i ponadpodstawowych zlokalizowanych na terenie Torunia do wzięcia udziału w konkursie oraz warsztatach, organizowanych w ramach projektu pn. „Pamiętajmy o Barbarce. Wspieranie opieki nad miejscami pamięci oraz miejscami trwałego upamiętnienia”, dofinansowanego ze środków Gminy Miasta Toruń.
Konkurs pod nazwą pn. „Pamiętam o Miejscu Narodowym Barbarka, bo...” rozgrywany jest w dwóch kategoriach: film i plakat. Na prace konkursowe czekamy do 16 października 2019 r.