19.08.2019 00:00

Bezpłatne warsztaty dla dzieci z opiekunami pn "Przyroda i historia Barbarki"

Zapraszamy dzieci w wieku 6 - 12 lat wraz z opiekunami do udziału w naszych ostatnich bezpłatnych wakacyjnych warsztatach organizowanych dla osób indywidualnych w wakacje w ramach projektu pn. "Człowiek, środowisko, integracja. Organizacja czasu wolnego dzieci i młodzieży", współfinansowanego ze środków Gminy Miasta Toruń.

GDZIE: Szkoła Leśna na Barbarce, spotykamy się przy budynku Leśniczówka

KIEDY: 23 SIERPNIA 2019 r. godz. 11.00-14.30 (dogodny dojazd i odjazd autobusem MZK linii 31 bezpośrednio na Barbarkę)

ZAPISY: telefonicznie do 22 sierpnia (czwartek do godz. 12.00 tel. 56 657 60 85 wew. 85 lub mailowo. na adres k.marke@szkola-lesna.torun.pl; UWAGA! Warsztaty zorganizowane zostaną jeśli zbierze się co najmniej 5 uczestników. Ilość miejsc ograniczona - udział w warsztatach potwierdzony zostanie zwrotnie przez pracownika Szkoły Leśnej na Barbarce.

UWAGA! W czasie zajęć uczestnicy pozostają pod opieką dorosłych opiekunów

W PROGRAMIE:

- zajęcia ekologiczno-historyczne pn. „Przyroda i historia Barbarki”- zajęcia będą miały charakter podchodów; zadaniem uczestników będzie podążanie za wskazówkami rozwieszonymi wokół Osady Leśnej Barbarka, odszukanie ukrytych zadań i wpisanie ich rozwiązania do kart pracy, w czasie zajęć planowane jest odwiedzenie Miejsca Pamięci Narodowej Barbarka

- zajęcia plastyczne „Plener malarski - Barbarkowe widoki”- uczestnicy na papierze malarskim przy użyciu kredek akwarelowych wykonywać będą obrazki przedstawiające „barbarkowe” widoki

- ognisko godz. 14.00-14.30- prowiant uczestnicy zapewniają we własnym zakresie.

Zapraszamy !