19.06.2019 00:00

Bezpłatne półkolonie - wolne miejsce!!!!

Zwolniło nam się miejsce na półkoloniach organizowanych na Barbarce w okresie od 24 do 29 czerwca (ewentualnie 1-7 lipca ). Zapraszamy serdecznie!
Zapewniamy: opiekę, materiały ma warsztaty przyrodnicze plastyczne i zabawy sportowo-integracyjne oraz wyżywienie od poniedziałku do piątku w godz 8.00-16.00, a w sobotę zapraszamy na spotkanie integracyjne z ogniskiem całe rodziny (godz 15.00-18.00). Oferta dla dzieci w wieku 7-13 lat z Torunia zamieszkujących obszar LSR (nie dotyczy Chełmińskiego Przedmieścia, Na Skarpie i Kaszczorek) pochodzących z rodzin korzystających z pomocy społecznej (zasiłek, dofinansowanie na dożywienie, pomoc asystenta itd). Zainteresowanych rodziców prosimy o pilny kontakt na adres k.marke@szkola-lesna.torun.pl lub tel. 56 657 60 85 wew 85.

Więcej informacji o projekcie pn "Działajmy razem - Ekowakacje na Barbarce"