04.06.2019 00:00

Bezpłatne Warsztaty Sensoryczne - trwają zapisy

Jeśli jesteś rodzicem lub opiekunem dziecka w wieku 6-9 lat, które jest ciekawe świata, pragnie rozwijać swoje pasje na łonie natury i cieszy je kontakt z przyrodą zapraszamy na warsztaty na terenie Szkoły Leśnej na Barbarce.

Proponujemy:

• 4 rodzaje warsztatów rozwijających zmysły:

a)      Warsztat I – Kolor w przyrodzie

b)      Warsztat II – Głosy lasu

c)      Warsztat III – Ogród zmysłów

d)     Warsztat IV- Kuchenne zapachy

• Termin  warsztatów w okresie wakacji (wreszcie możecie razem nacieszyć się latem),

Gwarantujemy:

• Pracę w małych grupach (max. 5osób),
  • Dużo przyjemności z odkrywania swoich zdolności,
  • Profesjonalnych i przyjaznych młodym odkrywcom prowadzących,

Organizatorem warsztatów jest Stowarzyszenie „Tilia”. Więcej informacji na temat co w trawie piszczy można uzyskać pod nr telefonu 56 657 60 85 osoba do kontaktu Wioletta Leszczyńska

UWAGA!

·         warsztaty są organizowane dla dzieci zagrożonych ubóstwem lub wykluczeniem społecznym (dzieci z orzeczeniem o niepełnosprawności),

·         w projekcie nie mogą brać udziału dzieci zamieszkałe w dzielnicach-Chełmińskie, Na Skarpie i Kaszczorek,

·         w przypadku projektów realizowanych ze środków LGD „Dla Miasta Torunia” osoba może wziąć udział TYLKO w jednym projekcie realizowanym przez podmioty w ciągu całego roku 2019.