24.05.2019 00:00

Akademia Przyrodników już 2 czerwca na Barbarce

W dniu 2 czerwca 2019 r. tematem przewodnim jest ekosystem stawu. Spotykamy się w godz. 10.00- 16.00. Dla uczestników zaplanowano zabawy plastyczne, układanki, wylepianki oraz podchody terenowe. Warsztaty i podchody terenowe są oferowane bezpłatnie dla dzieci i młodzieży. Na warsztaty nie ma zapisów, ze stanowiska korzystamy w godzinach jego prowadzenia. Należy jednak pamiętać, że stanowisko ma ograniczoną liczbę miejsc.

Dla prawdziwych przyrodników pogoda zawsze jest właściwa ale w przypadku niesprzyjających warunków pogodowych gry i warsztaty plastyczne będą prowadzone w Leśniczówce. Zachęcamy dzieci do korzystania z kilku różnych stanowisk tematycznych Uczestnicy warsztatów otrzymają kartę potwierdzającą udział w warsztatach z miejscem na pieczątki. Dla osób, które będą uczestniczyły w 2 różnych warsztatach zaplanowano drobne nagrody w postaci breloczków i przypinek oraz dyplom przyrodnika.

Działania zostały sfinansowane ze środków Gminy Miasta Toruń.


Projekt pn. Człowiek, środowisko, integracja. Rozwój ośrodka edukacji ekologicznej w Toruniu finansowany z Mechanizmu Finansowego EOG.