07.03.2019 00:00

Dołącz do naszego zespołu! Poszukujemy pracowników na stanowisko sprzedawcy, recepcjonisty i do obsługi Bazy Noclegowej

Szkoła Leśna na Barbarce poszukuje chętnych osób, w tym również studentek i studentów, do pracy w nadchodzącym sezonie na stanowisko
•    sprzedawcy
•    recepcjonisty
•    pracownik do obsługi Bazy Noclegowej


Szkoła Leśna na Barbarce prowadzona jest przez Stowarzyszenie „Tilia”. Stowarzyszenie  jest organizacją pozarządową powstałą w 1995 roku angażującą się w wielozadaniową działalność ekologiczną. Od 2004 r. posiada status pożytku publicznego.
Stowarzyszanie tworzy własne programy edukacyjne, przygotowuje akcje, konkursy i przedsięwzięcia ucząc zachowań ekologicznych oraz promując ochronę przyrody. Głównym przedsięwzięciem realizowanym przez S. "Tilia" jest Szkoła Leśna na Barbarce, a  głównym miejscem realizacji projektów jest Osada Leśna Barbarka zlokalizowana przy ul. Przysieckiej 13 w Toruniu.

Sprzedawca zajmować się będzie obsługą niewielkiego, klimatycznego sklepiku znajdującego się na parterze Leśniczówki Szkoły Leśnej na Barbarce. W sklepiku sprzedajemy m.in. ciepłe i zimne napoje, ciastka oraz całe mnóstwo lodów. Mimo niewielkich rozmiarów sklepiku w sezonie panuje w nim znaczny ruch.
Nasi klienci to przede wszystkim uczniowie szkół podstawowych, seniorzy a także maluchy odwiedzające Barbarkę z rodzicami.
Jeśli lubisz kontakt z ludźmi, sprawnie się ruszasz, nie boisz się dzieci i wyzwań zgłoś się do nas!
Od pracownika sklepiku wymagamy przede wszystkim uśmiechu. Wszystkiego innego nauczymy - jeśli tylko będą chęci. Nie musisz posiadać książeczki sanepidowskiej – wyślemy Cię na badania.
Poszukujemy osoby która dysponowała będzie wolnym czasem w soboty lub niedziele a także w wybrane popołudnia w tygodniu od godz. 16.00. Jest to praca sezonowa od maja do końca września/października. Miesięczny grafik układamy z wyprzedzeniem, więc możemy dostosować go do indywidualnych potrzeb każdego pracownika. W sezonie ok. 100 h.

Recepcjonista zajmować się będzie obsługą klientów indywidualnych oraz grup zorganizowanych w dwóch budynkach Bazy Noclegowej na Barbarce.
W wyjątkowych sytuacjach do obowiązków recepcjonisty oprócz typowej obsługi recepcji należy przygotowanie pokoi i sal.
W naszej Bazie gościmy przede wszystkim dzieci i młodzież ale dużą część gości w sezonie stanowią osoby dorosłe – goście imprez okolicznościowych organizowanych na naszym terenie.
Od pracownika recepcji wymagamy przede wszystkim łatwości w nawiązywaniu kontaktów, miłej aparycji w tym schludnego wyglądu, umiejętności rozwiązywania spraw trudnych i trudniejszych, dobrego wychowania. Mile widziane są umiejętności porozumiewania się w języku obcym a także aktualna książeczka sanepidowska.
Poszukujemy osoby która dysponowała będzie wolnym czasem w soboty lub niedziele a także w wybrane popołudnia w tygodniu od godz. 16.00. Jest to praca sezonowa od maja do końca września/października. Miesięczny grafik układamy z wyprzedzeniem, więc możemy dostosować go do indywidualnych potrzeb każdego pracownika.

Pracownik do obsługi Bazy Noclegowej zajmować się będzie utrzymaniem w czystości pokoi oraz innych pomieszczeń Bazy Noclegowej na Barbarce. Bazę tworzą dwa budynki: Gościniec - 50 miejsc noclegowych oraz Dworek - 24 miejsca noclegowe.
Poszukujemy osoby która dysponowała będzie wolnym czasem od poniedziałku do piątku w godz. 8.00 – 14.00. Jest to praca sezonowa od maja do końca września/października.


Jeśli jesteś zainteresowana (y) wyślij nam swoje CV.
Miło nam będzie przeczytać również kilka słów o Tobie, co robisz oprócz studiowania i czym się interesujesz.
Nie czekaj! Dołącz do naszego zespołu!
Zatrudniamy na podstawie umowy  zlecenia. Wynagrodzenie wypłacane jest miesięcznie na podstawie przepracowanych godzin oraz systemu premiowego.

biuro@szkola-lesna.torun.pl
Dyrektor Szkoły Leśnej na Barbarce Monika Krauze 602 572 337


Projekt pn. Człowiek, środowisko, integracja. Rozwój ośrodka edukacji ekologicznej w Toruniu finansowany z Mechanizmu Finansowego EOG.