04.01.2019 00:00

Zapraszamy w ferie na półkolonie na Barbarce

Już za 10 dni rozpoczynają się ferie zimowe w naszym województwie, na które czekają uczniowie ;-)

Drodzy rodzice jeśli chcecie, by Wasze dzieci spędziły ten czas aktywnie i twórczo zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

W tej terminie od 21 do 25 stycznia organizujemy półkolonie pn "Drewniane półkolonie na Barbarce - kreatywne warsztaty dla dzieci i młodzieży", dla dzieci w wieku od 7 do 12 lat, w ramach których oferujemy:

• 9 – godzinna opieka, od godz. 7.30 do godz. 17.00, od poniedziałku do piątku,
• wyżywienie – 2 posiłki dziennie (II śniadanie, obiad),
zimne i ciepłe napoje oraz przekąski dostępne cały czas w sali,
• wykwalifikowana i profesjonalna kadra pedagogiczna,
• oryginalne, innowacyjne zajęcia,
• codzienne wyjścia w teren,
• dostępne w sali gry planszowe oraz materiały plastyczne,
• wejściówki i przejazdy w cenie półkolonii,
• płyty ze zdjęciami oraz dyplomy na zakończenie

W programie:
- zajęcia edukacyjno – przyrodnicze,
- zabawy integracyjne,
- warsztaty rękodzielnicze,
- wyjście do kina,
- zabawy sportowo – ruchowe na świeżym powietrzu,

Do udziału w półkoloniach zapraszamy wszystkie dzieci lubiące rękodzieło a także wszelkiego rodzaju prace manualne. Podczas warsztatów wykorzystywane będą klasyczne techniki w atrakcyjnych i przystępnych dla dzieci formach. Powstanie szkatułka na skarby, dekoracyjna deseczka do kuchni oraz inne drewniane drobiazgi, które dzieci zabiorą do domu.
Dopełnieniem działań artystycznych będą zajęcia integracyjne, sportowo – relaksacyjne w lesie na świeżym powietrzu a także warsztaty edukacyjne prowadzone przez specjalistów Szkoły Leśnej na Barbarce.

Z uwagi na fakt iż organizacja półkolonii musi być zgłoszona 14 dni przed ich rozpoczęciem do Kuratorium Oświaty osoby zainteresowane prosimy o pilny kontakt.

cena 360,00 zł
(Promocja! Zniżka na drugie dziecko – 340,00 zł)

Więcej informacji oraz zapisy:
• pod numerem telefonu (056) 657 60 85,
od poniedziałku do piątku, w godz. 9.00 – 16.00 lub biuro@szkola-lesna.torun.pl