07.12.2018 00:00

Zapraszamy dzieci i młodzież na przedświąteczne warsztaty pn. "Prezenty i ozdoby zrobione lepsze niż kupione"

Stowarzyszenie „Tilia” wraz ze Szkołą Leśną na Barbarce serdecznie zapraszają dzieci i młodzież z Torunia do udziału w przedświątecznych warsztatach integracyjno-plastycznych pn. „Prezenty i ozdoby zrobione lepsze niż kupione”

Termin: 16 grudnia 2018 roku (niedziela) godz. 10.00-12.15 (dogodny dojazd i powrót autobusem MZK linia 31 bezpośrednio na Barbarkę)

Miejsce: Osada Leśna Barbarka, sala konferencyjna w Dworku

Finansowanie: warsztaty są bezpłatne dla uczestników i finansowane ze środków Gminy Miasta Toruń w ramach projektu pn.  „Człowiek, środowisko, integracja. Organizacja czasu wolnego dzieci i młodzieży”

Na warsztaty obowiązują zapisy!

Przebieg warsztatów
1.    Godzina 10.00-11.00 – Warsztaty przyrodnicze pn. „Pomóżmy zwierzętom przetrwać zimę” z wykonywaniem przysmaku dla ptaków
2.    Godzina 11.00-12.15 warsztaty plastyczne i wykonywanie ozdób świątecznych,  w czasie których każde dziecko wykona:

•    Przestrzenną papierową gwiazdę o średnicy ok 50 cm,
•    Mikołaja na podstawie z drewna brzozowego
•    Skrzata ze skarpety
Wykonane ozdoby uczestnicy zabierają ze sobą do domu.

Ważne informacje:
•    UWAGA! Do udziału w  warsztatach zapraszamy dzieci i młodzież uczęszczającą do  szkoły podstawowej . Dzieci pracują pod opieką dorosłego opiekuna.
•    Aby wziąć udział w warsztatach należy do piątku 14 grudnia telefonicznie zgłosić chęć udziału dzwoniąc na numer telefonu: 56 657 60 85 wew. 85 (pon. – pt. 8.00-16.00) lub pisząc na adres k.marke@szkola-lesna.torun.pl.  UWAGA! Ilość miejsc ograniczona decyduje kolejność zgłoszeń. Warsztaty obywać się będą w grupie liczącej max 20 osób
•    Prosimy by uczestnicy zabrali ze sobą na warsztaty skarpetę do wykonania skrzata (najlepiej jednokolorową bez wzorków ;-)