15.11.2018 00:00

Zapraszamy toruńskich uczniów do udziału w projekcie pn ""Halo, halo świat Cię woła. Warsztaty edukacji globalnej"

Stowarzyszenie "Tilia" serdecznie zaprasza uczniów z klas VI-VIII  i III klasy gimnazjum toruńskich szkół podstawowych do udziału w projekcie pn ""Halo, halo świat Cię woła. Warsztaty edukacji globalnej", realizowanego w dniach 19-30 listopada 2018 r. i współfinansowanego w ramach programu polskiej współpracy rozwojowej Ministerstwa Spraw Zagranicznych RP.

Do udziału w projekcie zapraszamy cztery klasy z czterech szkół działających na terenie Torunia.

W ramach realizowanego zadania zoorganizowane zostaną warsztaty dotyczące problemów globalnych  m.in. w kontekście zmian klimatycznych, odpadów (problem plastiku)  oraz dostępie do edukacji. Szkoły biorące udział w warsztatach będą miały możliwość nawiązania współpracy z ośrodkiem edukacji ekologicznej w Kenii. Czas trwania warsztatów 4 godziny lekcyjne w godz. 11:00-14;00 w Szkole Leśnej na Barbarce, ul. Przysiecka 13 w Toruniu. Możliwy  bezpośredni dojazd i odjazd autobusem MZK. Dodatkowo przedstawiciele  każdej klasy wezmą  udział w podsumowaniu warsztatów i wypracowaniu planu współpracy dla ośrodka w Kenii. Podczas warsztatów zostanie zapewniony słodki poczęstunek oraz napoje.

Zgłoszenia telefoniczne lub za pomocą formularza do 16.11.2018 do godz. 15:00. tel. 56 657 60 85. Wybrane klasy/ szkoły zostaną poinformowane telefonicznie o zakwalifikowaniu się.

Załączniki do pobrania :

karta zgłoszenia udziału w projekcie - kliknij tutaj

klauzula informacyjna (RODO)- kliknij tutaj


Projekt pn. Człowiek, środowisko, integracja. Rozwój ośrodka edukacji ekologicznej w Toruniu finansowany z Mechanizmu Finansowego EOG.