22.10.2018 11:50

Już niedługo 31 października i koniec nabór prac do konkursu plastycznego dotyczącego niskiej emisji. Zapraszamy do udziału!

Przypominamy, iż 31 października mija termin naboru prac do naszego konkursu plastycznego dotyczącego zanieczyszczeń powietrza i niskiej emisji.

Konkurs ten skierowany jest do uczniów z placówek oświatowych działających na terenie Gminy Miasta Toruń  organizowany jest w ramach projektu pn "Chrońmy powietrze - przeciwdziałajmy niskiej emisji", który finansowany jest z środków Gminy Miasta Toruń oraz środków własnych Stowarzyszenia "Tilia"

Konkurs rozgrywany jest w czterech kategoriach wiekowych: przedszkole,uczniowie klasy I-III SP, uczniowie klas IV-VIII SP oraz uczniowie klas ponadpodstawowych. Zadanie konkursowe w przypadku uczniów przedszkola polega na uzupełnieniu tematycznej kolorowanki, a w przypadku starszych uczniów na wykonaniu plakatu.

W kategorii wiekowej "przedszkola" placówka oświatowa, które nadeśle prace do konkursu otrzyma dyplom dla przedszkola lub grupy oraz drobne nagrody pocieszenia. W pozostałych kategoriach wiekowych zostaną przyznane 3 nagrody oraz 3 wyróżnienia. Nagrodami w konkursie są zestawy malarskie, książki o tematyce przyrodniczej, drobny sprzęt elektroniczny.

Szczegółowe informacje regulamin konkursu oraz karty zgłoszenia znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej w zakładce projekty- kliknij tutaj

Zapraszamy gorąco do udziału !!!

 

 


Projekt pn. Człowiek, środowisko, integracja. Rozwój ośrodka edukacji ekologicznej w Toruniu finansowany z Mechanizmu Finansowego EOG.