23.05.2018 11:50

Wolny termin na zieloną szkołę w czerwcu! Zapraszamy gorąco;-)

Zwolnił nam się termin dla grupy 50 uczniów na dwudniowy pobyt w Szkole Leśnej na Barbarce w dniach 7-8 czerwca 2018 r. Koszt pobytu w przeliczeniu na jednego ucznia wygląda następująco: nocleg 40 zł, obiad 16 zł, śniadanie z suchym prowiantem 13 zł, ognisko 80 zł, zestaw ogniskowy 5 zł. Udział w zajęciach edukacyjnych dla uczniów z terenu woj kujawsko-pomorskiego jest bezpłatny w ramach projektu Akademia Przyrodników. edukacja ekologiczna dzieci i młodzieży. Opiekunów zainteresowanych grup prosimy o kontakt z p. Sylwią Jaroszewicz-Burczyńską tel 56 657 60 89.