15.03.2018 11:50

KONKURS „EKOLOGICZNY EDUKATOR SZKOLNY – I Edycja 2018”

W imieniu Województwa Kujawsko–Pomorskiego i Departamentu Środowiska Urzędu Marszałkowskiego Województwa Kujawsko-Pomorskiego w Toruniu zachęcamy uczniów do udziału uczestnictwa w I edycji konkursu w ramach kampanii edukacyjnej „Ekologiczny edukator szkolny – I Edycja 2018 r”.
Konkurs skierowany jest do uczniów klas IV-VII z województwa kujawsko-pomorskiego, którzy będą inicjowali działania ekologiczne wśród lokalnej społeczności i zostaną otoczeni opieką nauczyciela-koordynatora.
Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody.
Konkurs trwa od 15 lutego 2018 r.  do 31 maja 2018 r. , ale nabór uczestników konkursu kończy się 16 marca 2018 r.
Szczegółowe informacje, karty zgłoszenia i regulamin konkursu znajdziecie Państwo na stronie internetowej
www.kujawsko-pomorskie.pl/lubie-tu-byc-na-zielonym/konkurs-ekologiczny-edukator-szkolny