09.02.2018 11:50

Zapraszamy dzieci i młodziez w ferie na Barbarkę

Stowarzyszenie  „Tilia” oraz Szkoła Leśna na Barbarce zaprasza w ferie zimowe dzieci i młodzież na warsztaty edukacyjne.

OFERTA DLA OSÓB INDYWIDULANYCH

Zapraszamy osoby indywidualne na dwugodzinne zajęcia wraz z ogniskiem po ich zakończeniu  (30 minut godz. 13.00-13.30). Uczestnicy przynoszą własny prowiant: kiełbaski, ketchup, chleb itp.

UWAGA! Podczas zajęć dziecko pozostaje pod opieką rodzica/dorosłego opiekuna.

Warunkiem odbycia się zajęć jest zebranie się grupy przynajmniej 5 osób, maksymalna ilość osób to ok. 20.

Data: 23 lutego godz. 11.00-13.00

Godziny zajęć zostały dobrane tak by umożliwić dojazd na nie autobusem MZK linii 31 dojeżdżającym bezpośrednio na Barbarkę (przyjazd na Barbarkę 10: 40, odjazd z Barbarki 14:29)

Wiek uczestników: 6-12 lat

Miejsce: Szkoła Leśna na Barbarce, ul. Przysiecka 13, Toruń

Zapisy: Biuro Szkoły Leśnej  na Barbarce, tel.  56 657 60 85 wew. 85 (poniedziałek - piątek  8.00-16.00)

Zajęcia bezpłatne !!!

Temat zajęć: Jak barbarkowego zwierzęta spędzają zimę? Zwierzaki z pomponów

Zajęcia składać się będą z dwóch części - edukacyjnej i plastycznej. W  czasie pierwszej części zajęć uczestnicy będą brali udział w podchodach. Ich zadaniem będzie odnalezienie ukrytych w lesie wskazówek i rozwiązanie zadań dotyczących zwierząt leśnych i ich sposobów na przetrwanie zimy.

Druga część zajęć to warsztaty plastyczne, w czasie których uczestnicy wykonywać będą zwierzaki z wełnianych pomponów.

OFERTA DLA GRUP ZORGANIZOWANYCH

Temat zajęć do wyboru spośród oferty tematycznej Szkoły Leśnej na Barbarce

www.szkola-lesna.torun.pl/ podstrona Edukacja

Czas trwania zajęć: 1- 2 godziny