06.02.2018 11:50

Zapraszamy grupy z Torunia na zajęcia w marcu

Cały czas czekamy na rozstrzygnięcie konkursów, na które Stowarzyszenie  "Tilia" złożyło ofertę na prowadzenie warsztatów  w Szkole Leśnej na Barbarce dla dzieci i młodzieży . Ciągle nie wiemy jakie dotacje uda nam się otrzymać i musimy wstrzymywać się  z rozpoczęciem zapisów na darmowe warsztaty.

Już za parę dni rozpoczną się ferie, a po feriach zostanie już tylko kilka dni do marca. A że nie lubimy marnować czasu i bardzo cieszymy się ze spotykań z uczniami na naszych zajęciach  postanowiliśmy zacząć już teraz zapisy na warsztaty  przyrodnicze  na Barbarce na marzec dla grup z Torunia.

Zapraszamy więc opiekunów chętnych grupy do kontaktu z nami - tel 56 657 60 85 wew 85.

A jak tylko otrzymamy informacje o przyznanych dotacjach zamieścimy ją w naszych aktulanościach i facebooku i roześlemy mailowo do nauczycieli, którzy przekazali nam swoje adresy e-mail.  Jeśli ktoś z Państwa, chciałby dopisać się do naszej grupy mailowej i dostawać od nas bezpośrednio informacje o zapisach na zajęcia i o organizowanych przez nas wydarzeniach, konkursach, proszę o kontakt  na adres  k.marke@szkola-lesna.torun.pl

Mamy nadzieję, że będziemy mogli rozpocząć już niedługo zapisy na okres marzec do czerwca 2018 dla grup nie tylko z Torunia, ale z całego naszego województwa.