01.12.2017 06:44

Oferta przedświątecznych warsztatów bożonarodzeniowych dla grup zorganizowanych

Stowarzyszenie „Tilia” w ramach działalności Szkoły Leśnej na Barbarce zapraszają grupy zorganizowane do udziału w przedświątecznych warsztatach wykonywania ozdób i prezentów ekologicznych.

DLA KOGO – grupy zorganizowane bez ograniczeń wiekowych, minimum 15 osób

GDZIE – Szkoła Leśna na Barbarce, ul. Przysiecka 13, 87-100 Toruń,  tel. 056 657 60 85

KIEDY – grudzień termin warsztatów do uzgodnienia, czas trwania warsztatów 1,5 h

ZAPISY – Biuro Szkoły Leśnej na Barbarce w Toruniu, ul. Przysiecka 13, tel. 056 657 60 85 wew. 85, poniedziałek – piątek 8.00 – 16.00.

CENA – 6 zł od osoby - każda osoba wykonuje:

·         przestrzenną stojącą papierową choinkę udekorowaną koralikami, złotymi nitkami,  piórkami itp. (prosimy, by uczestnicy zabrali na warsztaty ze sobą małe czasopismo lub książkę),

·         lampion lub szklaną kulę (prosimy o zabranie na warsztaty słoika)

·         przestrzenną papierową bombkę lub zawieszkę na choinkę z drewnianej sklejki

Wszystkie wykonane ozdoby uczestnicy zabierają ze sobą do domu.
Istnieje możliwość dostosowania warsztatów (tematyka, stopień trudności) do indywidualnego zapotrzebowania Zamawiającego.